Ola Zacharska

Ola Zacharska

Ola Zacharska

DJ

Biografia

Tańce swingowe to moja pasja, to wolność, radość i uśmiechnięci ludzie. Wszystko zaczęło się 3 lata temu od regularnych zajęć Lindy Hop. Później dołączył do niego też Collegiate Shag, Balboa i Authentic Jazz oraz przygotowywanie setów na swingowe potańcówki w warszawskim DZiKu. Kocham zarówno standardy jazzowe jak i nowe aranżacje i momenty za DJką kiedy mogę dzielić się swoimi ulubionymi utworami z innymi tancerzami.

hector

Rafał Rendak

Rafał Rendak

Rafał Rendak

DJ

Biografia

Zaczął swoją przygodę z muzyką i tańcem swingowym w 2011 roku w Studiu SWINGOUT.PL w Warszawie. Uwielbia dzielić się radością jako partner w tańcu, jako instruktor, jako DJ na swingowych potańcówkach.

„Kiedy gram, mam jedną prostą zasadę: Nie puszczam utworów, do których sam nie miałbym ochoty tańczyć.”

sonia

Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski

DJ

Biografia

DJ oraz organizator imprez związanych z muzyką oraz tańcami swingowymi, w tym Warsaw Swing Exchange. Współzałożyciel Warsaw Swing Alliance oraz twórca strony Swing in Warsaw. Jako DJ grał m.in. na Warsaw Collegiate Shag Festival oraz gościnnie na Herrang Dance Camp. Jest entuzjastą nowszych nagrań wysokiej jakości, na których w autentyczny sposób odtworzony został styl swingowych big bandów lat 30. Preferuje klasyczne kompozycje w mniej znanych, energicznych aranżacjach.